Про проведення Національної практичної конференції

18.11.2020 в 8:58

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку  малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки 03 грудня 2020 року  о 10.00 в online-режимі проводиться Національна практична конференція «Малий та середній бізнес – як ефективна складова сталого розвитку економіки України». Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі – МСБ).

Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

• аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;
  • визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;
  • залучення інвестицій в МСБ;
  • презентація ефективних практик та успішного досвіду діючих підприємств та інше.

Конференція стане майданчиком  для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зав’язків та ділових контактів.

До участі у конференції запрошуються представники  органів державної влади, органів місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, регіональних торгово-промислових палат, бізнес-асоціацій, громадських і міжнародних організацій.

Запрошуємо прийняти участь у конференції.

Для участі у конференції просимо до 27 листопада 2020 року зареєструватись за посиланням: http://bit.ly/3lngVLq (доступ до входу буде надіслано зареєстрованим учасникам).

Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: (050)347-85-73; e-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com (контактна особа – Бедзай Олег Миколайович).