Про контроль за набуттям страхового стажу розповіли мешканцям Сергіївки під час виїзного прийому

08.11.2019 в 9:19

07 листопада 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела виїзний прийом громадян в агентському пункті Сергіївської сільської ради.

Питання, з якими звернулись люди до посадовця, стосувалися розміру пенсії, її призначення або перерахунку, пенсійного забезпечення працюючих пенсіонерів, проблем підтвердження страхового стажу.

Слухачів зацікавила можливість формування довідки ОК-5 з QR-кодом на Вебпорталі Фонду. На конкретних прикладах Олена Карабанова пояснила на що треба звернути увагу в довідці ОК-5, як читати інформацію про нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески. Надала роз’яснення щодо дій застрахованої особи в разі порушення пенсійних та соціальних прав громадян.

Спеціалістом управління акцентовано увагу на необхідності особистого контролю за набуттям страхового стажу шляхом підключення смс-інформування від Пенсійного фонду.