Повідомлення про громадське обговорення детального плану  території

02.11.2020 в 15:26

Повна назва документу: Проект детального плану території земельної ділянки для будівництва житлових будинків та господарських  будівель та споруд по вул.Сагайдачного та пров. Східний с. Гнатівка, Покровського району, Донецької області.

Орган, що буде приймати рішення про затвердження детального плану  території: Лисівська сільська рада.

Процедура громадського обговорення починається з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Покровської райдержадміністрації за посиланням https://pokrovsk-rda.gov.ua/ та в засобах масової інформації (міськрайонній газеті «Маяк»).

Зауваження і пропозиції до детального плану території  подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення до виконкому Лисівської сільської ради Покровського району  Донецької області.

Громадські обговорення детального плану  території відбудуться 02.12.2020 року об 10.00 за адресою: 85362, Донецька область, Покровський район, Лисівська сільська рада, с. Лисівка, вул. Центральна, 68».