Постійні комісії

Про утворення постійних комісій

Красноармійської районної ради

та затвердження їх складу

 

 Керуючись статтями 43, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 ВИРІШИЛА:

 

  1. Утворити 6 постійних комісій Красноармійської районної ради:

 

  • Постійна комісія з питань депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян
  • Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів
  • Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та регулювання земельних відносин
  • Постійна комісія з питань капітального будівництва, архітектури, комунального та шляхового господарства, торгового та побутового обслуговування населення
  • Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури та молодіжної політики
  • Постійна комісія з питань адміністративно-територіального устрою та регіонального розвитку

 

  1. Затвердити та обрати голів постійних комісій (додається).
  2. Визнати рішення районної ради від 12.11.2010 № V1/1-5 «Про утворення постійних комісій Красноармійської районної ради та затвердження їх складу» таким, що втратило чинність.

 

 

Голова районної ради                                                               М.С.КОСТЮК

 

 

Додаток

 

Постійна комісія

з питань депутатської діяльності,

законності та захисту прав громадян

 

1.Нікітін Юрій Леонтійовичголова комісії
2.Ковальов Леонід Миколайовиччлен комісії
3.Міщенко Сергій Борисовиччлен комісії
4.Моісеєнко Інна Олександрівначлен комісії
5.Харченко Світлана Вікторівначлен комісії

 

 

Постійна комісія

з питань капітального будівництва, архітектури,

комунального та шляхового господарства,

торгового та побутового обслуговування населення

 

1.Мороз Анатолій Івановичголова комісії
2.Кеба Олександр Миколайовиччлен комісії
3.Філатов Володимир Івановиччлен комісії
4.Черкашин Олександр Євгеновиччлен комісії
5.Чорнобривець Ігор Олександровиччлен комісії

 

 

Постійна комісія

з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення,

освіти, культури та молодіжної політики

 

1.Кухаренко Людмила Миколаївнаголова комісії
2.Ващенко Тетяна Костянтинівначлен комісії
3.Деркунська Надія Василівначлен комісії
4.Рябенко Олександр Юрійовиччлен комісії
5.Черкашина Юлія Олегівначлен комісії

 

 

 

 

 

Постійна комісія

з питань планування, бюджету та фінансів

 

1.Соловйов Микола Григоровичголова комісії
2.Губарєв Володимир Миколайовиччлен комісії
3.Ковальова Вікторія Володимирівначлен комісії
4.Огарко Віктор Дмитровиччлен комісії
5.Радченко Тетяна Миколаївначлен комісії

 

 

Постійна комісія

з питань агропромислового комплексу,

охорони навколишнього середовища

та регулювання земельних відносин

 

1.Куліш Павло Івановичголова комісії
2.Горбенко Сергій Михайловиччлен комісії
3.Куліш Володимир Івановиччлен комісії
4.Розлуцька Тетяна Володимирівначлен комісії
5.Яхін Шаміль Незаметдиновиччлен комісії

 

 

Постійна комісія

з питань адміністративно-територіального устрою

та регіонального розвитку

 

1.Сахарова Катерина Михайлівнаголова комісії
2.Придворний Микола Миколайовиччлен комісії
3.Романюк Василь Олександровиччлен комісії
4.Фоміна Діана Анатоліївначлен комісії
5.Червінчак Наталія Михайлівначлен комісії
6.Шишко Анатолій Васильовиччлен комісії