Освітня Програма для жителів Донецької та Луганської областей «IT nation»

03.03.2020 в 13:52

У 2020 році розпочато Освітню Програму для жителів Донецької та Луганської областей «IT nation» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках Проєкту  USAID «Економічна підтримка Східної України».

Мета Програми- надати якісну IT – освіту для всіх бажаючих в регіоні віком від 15 років та створити умови отримання додаткової освіти, кращі можливості для працевлаштування та здійснення підприємницької діяльності. Серед ключових категорій учасників розглядаються вразливі та соціально незахищені категорії населення району.

Навчання проходитиме на 5 напрямками: Advanced Fronted Web Developer, Web Coder, Automation Software Tester (QA Engineer), Software Tester (QA Manual), Digital skills. Програма передбачає проведення офлайн-зустрічей і хакатону у містах регіону та серію вебінарів.

Детальна інформація щодо Програми «IT nation» додається. Заявка на участь здійснюється за посиланням: www.bit.ly/ITnation_2020/

Освітня Програма для жителів Донецької та Луганської областей  «IT nation»