Зі ста професійних доріг – одна моя!

25.03.2021 в 16:00

24 березня фахівців з профорієнтації Покровського міського центру зайнятості Донецької області гостинно запросили до БО «Центр допомоги дітям «Отчий дім», який надає прихисток дітям, які залишились без батьківського піклування. Завдяки шкільним канікулам та весняним примхам погоди, всі вихованці зібралися в теплому, затишному приміщенні, щоб взяти участь у пізнавальному профорієнтаційному квесті «Твій вибір – твоя професія».

В ході відвертої розмови діти поділилися своїми планами на майбутнє, сумнівами щодо правильності вибору професії. Ділова командна гра «Місто майстрів» допомогла неформально ознайомити учасників зі станом регіонального ринку праці, обговорити питання престижності та затребуваності професій.  Діти працювали у командах,  створювали свої «віртуальні міста», в яких працювали люди самих різних професій, дискутували та обмінювалися думками. З метою виявлення професійних схильностей для хлопців та дівчат старшого шкільного віку, проведено експрес-тестування, визначені здібності та нахили, що стануть в пригоді при виборі майбутньої професії. На наступній зупинці профорієнтаційного квесту діти взяли участь у захоплюючій грі «Вгадай професію». Вона надала змогу зрозуміти наскільки добре учасники орієнтуються у світі сучасних професій, вибрати серед них ту, яка допомогла б успішно розпочати самостійну трудову діяльність та життєвий шлях.

Під час заходу учасники навчились користуватися безкоштовним онлайн додатком “Центр професійної орієнтації». У дружній атмосфері, разом з педагогами та фахівцями центру зайнятості, учні спілкувалися та ділилися планами на майбутнє. Сподіваємось, що наша зустріч допоможе дітям більш  виважено прийняти таке важливе для себе рішення, як вибір професії. А фахівці центру зайнятості завжди готові прийти їм на допомогу.