ЖІНОЧИЙ ПОГЛЯД НА БІЗНЕС

19.02.2021 в 8:41

Вже давно докорінно змінилася роль жінки в суспільстві, по- іншому визначаються її соціальні функції. Жінка активно пристосовується до різних видів життєдіяльності, в тому числі й до підприємництва.  Тому хотілося б спростувати думку про те, що жінки виявляються менш готові до вільної, ініціативної діяльності, менш адаптовані до сучасних вимог ведення бізнесу  ніж чоловіки.

Підтвердженням цьому є активна участь жінок-підприємниць в засіданні Центру розвитку підприємництва, що відбулося 17 лютого 2021 року в Покровському міському центрі зайнятості з використанням он-лайн ресурсів.

Усі присутні мали можливість ознайомитись з умовами участі в «Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва» за підтримки Естонської ради у справах біженців та Запорізького благодійного фонду «Єдність»за майбутнє».

Голова правління Запорізького благодійного фонду “Єдність за майбутнє” Тамара Огородова відповіла на всі питання, які цікавили слухачів. «Учасниці – ті, хто живе вздовж лінії розмежування, переселенки та жінки, які перебувають у складних соціальних умовах. Вони можуть отримати кошти на започаткування власної справи та навчитися як вести бізнес у міжнародних фахівців. Фінансує програму для майбутніх підприємниць Міністерство закордонних справ Естонії, за підтримки фонду співпраці для розвитку»,- зазначила Тамара Огородова.

Такі заходи, зазвичай, є рушійною силою у досягненні поставленої мети, надихають на звершення та додають впевненості. Тож побажаємо вдалої та результативної участі всім бажаючим.