Заступник голови Покровської районної ради Сергей Сажко з робочою поїздкою відвідав Мар’їнську територіальну громаду.

18.11.2021 в 8:27

17 листопада заступник голови Покровської районної ради Сергій Сажко зустрівся з керівником Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрієм Григульцем та з керівником ПАТ “КРАСНОГОРІВСЬКИЙ ВОГНЕТРИВКИЙ ЗАВОД” Олегом Ревенко.

Під час робочої поїздки були обговорені важливі питання та намічені напрямки розвитку громади такі як відновлення залізничного сполучення що в свою чергу надасть ефективно запрацювати Красногорівському вогнетривкому заводу, цим самим збільшить робочі місця та надходження до місцевого бюджету. Також піднімалось питання про відновлення резервного електроживлення у м. Красногорівка.

Зазначимо, що всі питання Сергій Сажко взяв під свій контроль.