Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

20.10.2020 в 15:11

20 жовтня 2020 року в залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови районної комісії з питань ТЕБ та НС, голови райдержадміністрації Андрія Бондаренка відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на порядку денному якої присутні розглянули питання про встановлення на території  Покровського району Донецької області «помаранчевого» рівня епідемічної безпеки поширення COVID-19 та забезпечення контролю дотримання протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641(із змінами) в   районі та про стан роботи закладів  освіти Покровського району за період з 01 вересня 2020 року по теперішній час та про заходи щодо недопущення  порушень вимог карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.