Засідання комісії з розгляду питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

17.02.2022 в 15:32

Комісією було розглянуто 91 особову справу, щодо продовження соціальних виплат, із них 2 справи зовсім нові, громадяни якої повернулися з непідконтрольної території, проживати на постійній основі в Україні, отримуючи повний захист від Держави та звернулися для отримання адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам як малозабезпечені сім’ї.
Всі інші повторні звернення від переселенців, серед яких інваліди, які потребують допомоги та внутрішньо переміщені особи, яким необхідні пільги на оплату житлово-комунальних послуг та отримання твердого палива (вугілля), малозабезпечені, багатодітні сім’ї, одинокі матері.
Питання були розглянуті та вирішено невідкладно надати всю необхідну допомогу всім переселенцям.