Засідання районної комісії

16.03.2021 в 13:08

16 березня 2021 року під головуванням в.о. голови Покровської райдержадміністрації Сергія Новікова відбулось засідання районної комісії з формування пропозицій щодо спрямування субвенції у 2020 році з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію та об’єктів на які буде спрямована субвенція. В ході роботи комісії присутні розглянули питання про надання згоди на перерахування коштів із спеціального рахунку як оплати за договором купівлі-продажу квартири від 04.03.2021 року та договором купівлі-продажу квартири від 12.03.2021 року за рахунок грошової компенсації.