Засідання колегії райдержадміністрації

24.04.2019 в 12:37

24 квітня 2019 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Анатолія Шишка відбулось засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі яких взяли участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.
На розширеній апаратній нараді заслухали питання про хід проведення двомісячника з благоустрою на території Покровського району, про створення та розвиток містобудівного кадастру в Покровському районі та про актуальні питання соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Покровському районі.
В ході колегії райдержадміністрації розглянули питання про підсумки завершення опалювального сезону 2018-2019 років та заходи щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до опалювального сезону 2019-2020 років та про виконання бюджету району за І квартал 2019 року.