Засідання колегії райдержадміністрації

31.03.2021 в 16:03

31 березня 2021 року в Покровській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Бондаренка в онлайн-режимі відбулось засідання апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі якої взяли участь голови та заступники голів територіальних громад Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.

На апаратній нараді присутні розглянули питання про порядок сплати податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) та про адміністрування майнових податків з фізичних осіб.

В ході колегії райдержадміністрації були заслухані питання про стан боротьби зі злочинністю та правопорушеннями, забезпечення законності, захисту прав і свобод громадян на території Покровського району, яку обслуговує Покровське районне управління поліції ГУНП в Донецькій області за 2020 рік та про заходи щодо попередження загибелі та травмування людей на пожежах на території Покровського району, яку обслуговує 9 Державний пожежно-рятувальний загін ГУДСНС України у Донецькій області.