Засідання колегії райдержадміністрації

27.01.2021 в 14:31

27 січня 2021 року в Покровській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Бондаренка в он-лайн режимі відбулось засідання колегії райдержадміністрації, в роботі якої взяли участь голови Гродівської та Удачненської територіальних громад Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району. В ході колегії райдержадміністрації присутні заслухали питання про виконання бюджету району за 2020 рік, про виконання Програми економічного і соціального розвитку Покровського району на 2020 рік, про Програму економічного і соціального розвитку Покровського району на 2021 рік, про підсумки роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації за 2020 рік.