Засідання колегії райдержадміністрації

28.10.2020 в 14:18

28 жовтня 2020 року в Покровській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Бондаренка в онлайн-режимі відбулось засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі якої взяли участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.

На апаратній нараді присутні розглянули питання про готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо – зимовий період 2020-2021 років, про стан призначення субсидій населенню району та організацію роботи закладів освіти в умовах карантину.

В ході колегії райдержадміністрації були заслухані питання про виконання бюджету району за 9 місяців 2020 року, та про стан профілактичної роботи з дітьми, направленої на попередження злочинності, правопорушень, інших негативних явищ серед дітей.