Засідання колегії райдержадміністрації

23.09.2020 в 11:20

23 вересня 2020 року в Покровській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Бондаренка в онлайн-режимі відбулось засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі якої взяли участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.

На апаратній нараді присутні розглянули питання про хід виконання заходів по запобіганню поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом в Покровському районі, про організацію дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти Покровського району та про стан надання пільг і компенсацій пільговикам району.

В ході колегії райдержадміністрації були заслухані питання про виконання заходів щодо підготовки підприємств, організацій, об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо–зимовий період 2020-2021 років та про наповнення бюджету Пенсійного фонду України за підсумками І півріччя 2020 року.