Засідання колегії райдержадміністрації

26.08.2020 в 13:04

26 серпня 2020 року в Покровській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Бондаренка в онлайн-режимі відбулось засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі якої взяли участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.

На апаратній нараді присутні розглянули питання про хід виконання бюджету району за 7 місяців 2020 року, про проведення та участь в спортивних та молодіжних заходах представників району, та про підсумки роботи КЗ «Покровська районна школа мистецтв» у 2019-2020 навчальному році.

В ході колегії райдержадміністрації були заслухані питання про хід виконання у І півріччі 2020 року Програми економічного і соціального розвитку Покровського району на 2020 рік та про підготовку закладів загальної середньої освіти району до роботи в новому 2020-2021 навчальному році.