[bvi]
  • Українська
  • English

Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

23.03.2020 в 9:10

22 березня 2020 року в залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Покровської районної державної адміністрації під головуванням голови районної комісії з питань ТЕБ та НС, голови райдержадміністрації Андрій Бондаренко.

Також на засіданні були присутні заступник голови Покровської районної ради Володимир Руденко, селищні голови, члени комісії.

На порядку денному розглянули питання про організацію заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та запобігання можливому поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Покровського району, про організацію транспортного забезпечення потреб району, про організацію забезпечення потреб району продуктами харчування та товарами першої необхідності та про інші заходи, які рекомендуються до виконання виконкомам сільських/селищних в умовах можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. По кожному питанню відповідальні особи отримали відповідні доручення.

print