[bvi]
  • Українська
  • English

Законодавство про пенсійне забезпечення: питання-відповідь

22.10.2020 в 15:28

Потреба у реформуванні пенсійного забезпечення викликана рядом об’єктивних факторів: економічних, демографічних, соціально-політичних. Сьогодні ця проблема особливо актуальна, а фінансова грамотність населення у процесі пенсійної реформи напряму впливає на матеріальне забезпечення кожного з нас.

Саме цю тему було обрано для засідання центру розвитку підприємництва, що відбулося 21 жовтня 2020 року. Консультування та роз’яснення застосування законодавчих документів про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення шляхом самостійного подання необхідних документів через електронні сервіси ПФУ – на ці та інші питання отримали відповіді учасники заходу.

Присутні були ознайомлені з можливістю призначення пенсії “в один дотик”. Спеціалісти пенсійного фонду в доступній формі донесли до слухачів переваги системи дистанційних послуг, які забезпечують прозорість та зручність самого звернення на процес призначення або перерахунку цієї соціальної виплати.

Для клієнтів служби зайнятості, в яких виникли питання щодо використання дистанційних сервісів, було запропоновано звернутися до фахівців Фонду у будь-якому відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) на території області, які завжди допоможуть зареєструватися на вебпорталі електронних послуг, нададуть детальні консультації своїм клієнтам у телефонному режимі або безпосередньо на особистому прийомі.

print