Заходи до Дня збройних сил України

06.12.2022 в 17:55

Голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ разом зі своїми заступниками Володимиром КОЛОСОВИМ та Олександром ФОМЕНКО та в.о. голови Покровської райради Юрієм СЕРЕДОЮ привітали військовослужбовців з Днем збройних сил України та вручили почесні грамоти та подяки від Покровської райдержадміністрації та від Покровської районної ради.

«Дякуємо Вам, захисники й захисниці, за Вашу хоробрість, силу й безмежну любов до Батьківщини. Виявлений вами патріотизм, висока професійна майстерність та відданість Україні під час виконання бойових завдань є взірцем для наслідування майбутніх захисників нашої держави.
Бажаємо вам та вашим родинам незламної віри, бойового духу, достатку, вдачі, перемог і нових звершень в ім’я зміцнення обороноздатності Української держави! Віримо в ЗСУ. Перемога буде за нами.» – звернувся до присутніх голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ.