[bvi]
  • Українська
  • English

За тиждень ДТЕК відновив електропостачання у 25 населених пунктах Донецької області

12.04.2022 в 14:27

Протягом тижня, з 4 по 10 квітня включно, фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю або частково повернули світло у домівки жителів 25 населених пунктів на Донеччині, що були знеструмлені через бойові дії.  Знову зі світлом 46,5 тисяч родин. Роботи з відновлення світла в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.

За минулий тиждень, з 4 по 10 квітня, електромонтерам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю або  частково відновити електропостачання у 25 населених пунктах Донецької області. Загалом енергетики повернули світло для  46 522 родин.

З 24 лютого 2022 року, відколи агресор розпочав повномасштабний збройний напад на нашу державу, аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повернули світло 363 449 родинам у Донецькій області.

У деякі населені пункти Донецької області електропостачання доводилося повертати вже по декілька разів через регулярні обстріли та пошкодження електрообладнання в зонах активних бойових дій.

Наразі без світла залишаються мешканці 180 населених пунктів у Донецькій області. Ситуація ускладнена активними бойовими діями. Наразі найскладніші напрямки – Авдіївський, Мар’їнський та Торецький. Тут через активні бойові дії регулярно пошкоджуються електромережі та підстанції. Фахівці компанії чекають на дозвіл від збройних сил для того, аби проводити ремонти ліній.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 47 діб, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Донецькій області, які постраждали через бойові дії.

Компанія співпрацює зі Збройними силами України для отримання доступу до місць пошкоджень. Електромонтери ДТЕК разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших продуктів харчування та ліків, роблять все від них залежне, щоб підтримати Україну та українців у складних умовах.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

ДОВІДКА

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.

У компаніях Групи ДТЕК працюють 56 тисяч працівників.

У своїй Новій стратегії 2030 року Група ДТЕК зобов’язалася трансформувати бізнеси в більш екологічні, ефективні та технологічні, які у своїй діяльності керуються принципами ESG, та взяла на себе зобов’язання досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року.

Група ДТЕК – стратегічний інвестор в енергетичні активи в Україні та за кордоном. У 2021 році капітальні вкладення Групи ДТЕК склали 23,4 млрд грн, податкові відрахування – 31,9 млрд грн.

Група ДТЕК будує нову енергетику України.

100% Групи ДТЕК належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

print