[bvi]
  • Українська
  • English

За травень ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання для понад 166 тисяч родин

03.06.2024 в 17:00

Попри активні бойові дії в регіоні, що продовжувалися і в травні, останнього місяця фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових вдалося виконати низку ремонтів та відновити електропостачання мешканцям 251 населеного пункту*. Знову отримують електрику понад 166 тисяч родин на Донеччині. Енергетики роблять усе можливе для відновлення електропостачання у прифронтовому регіоні, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт. З 24 лютого минулого року енергетики відновили електрику для 7,6 млн родин наростаючим підсумком.

У травні ворог продовжував обстрілювати Донеччину та завдавати ракетних та авіаударів. Енергоінфраструктура зазнавала пошкоджень щоденно. Попри всі складнощі спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло в оселі 166 698 родин у 251 населеному пункті.

Зокрема тільки за останній тиждень фахівці енергокомпанії відновили електрику для 41,5 тисяч родин у 83 населених пунктах на Донеччині.

Ситуація в  Донецькій області залишається дуже важкою. Через обстріли енергосистема регіону зазнає постійних пошкоджень. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 831 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

* з урахуванням, що деяким клієнтам повертали світло вже понад 10  разів

 

print