За Кубок голови Покровської райдержадміністрації продовжується спортивна боротьба

13.09.2021 в 22:12

12 вересня 2021 року відбулись матчі другого туру. Перед початком спортивних змагань голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Колосов, голова Асоціації футболу Покровського району Віталій Колосов та в.о.голови Добропільської міської ради Віталій Шевченко привітали учасників змагань з Днем фізичної культури і спорту та побажали гарного настрою та спортивного азарту спортсменам.
Андрій Бондаренко в привітанні відмітив, що цей турнір започатковано вперше і ця добра традиція буде продовжена щорічно, адже це сприяє об’єднанню однодумців спортсменів та вболівальників, представників різних поколінь. Бо спорт, мир, та дружба –  поняття нероздільні. Керівництво району, губернатор області Павло Кириленко та керівництво нашої держави завжди готові підтримувати спорт. Підтвердженням цьому є нові стадіони та спортивні поля, які відремонтовані за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Андрій Олександрович вручив спортивний інвентар капітану дитячої футбольної команди стадіону “Авангард”.
На стадіоні м.Добропілля відбулись матчі другого тура в групі Б серед команд – Покровск – Мирноград, з перемогою Покровська з рахунком 4:2, та команди Добропілля – Поліція з пермогою Добропілля з рахунком 2:1
На стадіоні м. Селидове відбулись матчі другого туру в групі А. Команда Курахове здобула перемогу у команди Очеретине з рахунком 5:2, команда Новогродівки стала переможцем над командою Авдіївки з рахунком 9:0.