За  ініціативи Покровської райдержадміністрації та підтримки Департаменту освіти Донецької області, на базі шкіл Покровського району, в межах реалізації проєкту «Впровадження санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних освітніх закладів у Луганській та Донецькій областей (на підконтрольних Уряду України територіях)», у серпні 2021 року проведені тренінги-семінари.

14.09.2021 в 16:16

Проєкт реалізовують МБФ «Жовто-Блакитні крила» і Всеукраїнська громадська організація «Поруч» у партнерстві з ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Навчання пройшли  представники всіх загальноосвітніх та дошкільних закладів освіти 14 громад.

В рамках проєкту отримали навчальні комплекти, які можна використовувати як освітній інструмент при ознайомленні дітей з принципами здорового та безпечного харчування, при формуванні вмінь і навичок щодо складання збалансованих норм харчування, корисних звичок. Комплект містить в собі настільну гру та інформаційні розмальовки.