[bvi]
  • Українська
  • English

За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електрику у понад 7 тисяч осель

05.06.2024 в 12:47

За 3 та 4 червня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових змогли потрапити до низки пошкоджень мереж через обстріли та усунули їх. Завдяки цьому електропостачання знову доступне у понад 7 тисячах домівок жителів прифронтової Донеччини. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти одразу, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За вчора та позавчора аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновити електрику у 6 населених пунктах, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Світло повернулося в домівки 7 247 родин Донеччини.

На Донеччині зберігається важка ситуація через постійні бойові дії. За інформацією очільника Донеччини Вадима Філашкіна, минулої доби ворог 11 разів обстріляв населені пункти Донеччини.

Через постійні ворожі обстріли фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 833 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print