[bvi]
  • Українська
  • English

За добу ДТЕК відновив світло для 22 тисяч родин на Донеччині

14.06.2022 в 14:29

За 13 червня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли відремонтувати обладнання у 22 населених пунктах Донеччини. Це дало змогу повернути світло до осель 22 тисяч родин. Енергетики продовжують повертати світло, щойно це стає можливим.
Протягом доби аварійно-ремонтні бригади повністю чи частково повернули електроживлення у 22 населених пункти Донецької області. Загалом знову зі світлом 22 117 домогосподарства у Бахмутському, Покровському, та Краматорському районах. Зокрема, відновлене електропостачання понад 17 тисяч клієнтів на Торецькому та Бахмутському напрямках, знеструмлених через активні бойові дії напередодні.
Активні бойові дії тривають, обстановка в області залишається складною, особливо на півночі. Постійні масовані обстріли призводять до масштабних пошкоджень електрообладнання та ліній, у тому числі вже відремонтованих. Ми просимо мешканців з розумінням ставитися до проблем з електропостачанням, що можуть виникати через бойові дії. На жаль, обстріли територій продовжуються і від того страждає інфраструктура електромереж та зупиняється робота енергопідприємств.
Наразі без електропостачання залишаються жителі 341 населеного пункту Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський. Енергетики чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоб розпочати ремонти.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 111 добу та разом зі всіма службами робить все можливе для того, аби мешканці області мали вдома світло.
Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

ДОВІДКА
ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.
Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.
Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.
У компаніях Групи ДТЕК працюють 56 тисяч працівників.
У своїй Новій стратегії 2030 року Група ДТЕК зобов’язалася трансформувати бізнеси в більш екологічні, ефективні та технологічні, які у своїй діяльності керуються принципами ESG, та взяла на себе зобов’язання досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року.
Група ДТЕК – стратегічний інвестор в енергетичні активи в Україні та за кордоном. У 2021 році капітальні вкладення Групи ДТЕК склали 23,4 млрд грн, податкові відрахування – 31, 9 млрд грн.
Група ДТЕК будує нову енергетику України.
100% Групи ДТЕК належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

print