Юрій Ключка привітав педагогів Мирнограду з професійним святом.

01.10.2021 в 9:05
Традиційно, кожного року, в першу неділю жовтня освітяни всієї України відзначають професійне свято – День працівників освіти. Не лишились осторонь і педагоги Покровського району.
30 вересня 2021 року, в ДК «Україна» відбувся святковий захід з нагоди Дня працівників освіти.
Багато слів вдячності та побажань пролунали цього дня для освітян. З найтеплішими й найщирішими словами та побажаннями до вчителів звернувся голова Покровської районної ради Юрій Ключка: «Коли звучала перша пісня, я згадав шкільне життя. Хочу сказати своїм викладачам велике” Дякую! “За те, що вклали в нас свою душу, і за знання, які вони мені дали. У цьому році ювілей – 20 років тому я закінчив ЗОШ №17. Хочу згадати свого класного керівника, якого вже, на жаль, немає з нами – вчителя української мови та літератури Наумову Наталію Іванівну. Всім викладачам я хочу побажати здоров’я, сил, натхнення для того, щоб ви змогли виховати ще не одне покоління розумних мірноградчан. Дякую Вам за все. Зі святом!”.
Також, голова Мирноградської міської ради Олександр Брикалов привітав від щирого серця зі святом присутніх та побажав натхнення, здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!
У рамках святкування посадовці виконали приємні місії – за сумлінну працю, високий професіоналізм,  вагомі досягнуті успіхи у справі навчання  і виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення Дня працівників освіти від районної ради та Мирноградської міської ради кращих педагогів Мирнограду було нагороджено подяками та грамотами.
Подарунком для освітян став святковий концерт, який підготували  творчі колективи позашкільних закладів освіти. Теплі та яскраві музичні номери створили атмосферу радості, затишку і душевності.