Виїзний захід в об’єднану територіальну громаду

12.10.2021 в 11:53

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Покровського міського центру зайнятості Донецької області 8 жовтня долучилися до виїзного заходу в Удачненську  територіальну громаду  та зустрілись з роботодавцями, які здійснюють свою діяльність на території громади.  У заході взяли участь представники Удачненської  селищної ради, Молодіжного центру, спеціалісти відділу з питань земельних відносин та спеціалісти відділу цивільного захисту і оборони,  фахівці Центру надання соціальних послуг, директор КП «Господар» Удачненської селищної ради.

Була проведена  інформаційно-роз’яснювальна робота  щодо змісту послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості. Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями проінформували  про діючі електронні сервіси, у тому числі електронний кабінет роботодавця та можливості отримання послуг у дистанційному форматі.

Служба зайнятості завжди пропонує роботодавцям партнерство і взаємовигідну співпрацю та запрошує скористатися комплексом послуг!