Вшанування 32-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан

15.02.2021 в 14:19

15 лютого 2021 року в Центрі творчості та дозвілля відділу освіти (м.Покровськ) заступник голови Покровської районної ради Сергій Сажко та керівник апарату Покровської райдержадміністрації Світлана Рогоза взяли участь в урочистостях з нагоди 32-ї річниці виведення військ з Афганістану.

В ході заходу Сергій Миколайович та Світлана Володимирівна за активну участь в роботі Покровської організації ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан вручили чотирьом колишнім воїнам-афганцям, мешканцям Покровського району грамоти та одноразову грошову винагороду в розмірі 300 гривень.

Також, учасники заходу вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу воїнам-афганцям.