Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

09.11.2021 в 8:05
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.
Споконвіку пісня й танець, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Ви працюєте для людей без вихідних і свят, але завжди зі святом у душі. Щира вам подяка за це.
Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток культури району. Адже без вашої підтримки й розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності й творчої думки неможливі позитивні зміни в суспільному житті. Бажаємо Вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя та благополуччя.
райдержадміністрація, районна рада