[bvi]
  • Українська
  • English

Внаслідок бойових дій у Донецькій області постраждали 66 працівників, 11 з них загинули

12.12.2022 в 17:50

З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах Донецької області зафіксовано 40 випадків травмування та/або смерті працівників.

Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждали 66 працівників (+3 за останній тиждень), 11 з них загинули.

Щодо кожного випадку поранень або смерті працівників внаслідок бойових дій організовується робота з розслідування за участю фахівців Фонду соціального страхування України. За результатами роботи створених комісій за 32 випадками розслідування завершені, за 7 випадками – тривають.

Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами за рахунок коштів Фонду.

Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.

print