Відзачення Дня працівника соціальної сфери в Покровському районі

30.10.2020 в 15:28

30 жовтня 2020 року напередодні Дня працівника соціальної сфери в Покровському районі відбулись урочистості, в ході яких голова райдержадміністрації Андрій Бондаренко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Новіков та заступник голови районної ради Надія Масло привітали працівників управління соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації та Територіального центру соціального обслуговування Покровського району з Днем працівника соціальної сфери та побажали міцного здоров’я, затишку у родинах, добробуту, успіхів у праці та нових звершень.

В ході свята за плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди свята – Дня працівника соціальної сфери працівників управління соціального захисту населення було нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації (3) та Почесними грамотами районної ради (3).