ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЯ З КЕРІВНИКАМИ ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЮ КУЛЬТУРОЮ ТА СПОРТОМ

07.10.2021 в 15:37

7 жовтня 2021 року заступник начальника управління – начальник відділу з питань соціальної сфери управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Макарова Світлана Гарибальдівна прийняла участь у відеоконференції.

Була розглянута низка нагальних питань територіальних громад : про реалізацію проекту придбання мультифункціональних спортивних майданчиків у територіальних громадах Донецької області в рамках програми Презинента Україна “ЗДОРОВА УКРАЇНА”; підведено підсумки погодження проектів програми економічного і соціального розвитку з розділу “Фізична культура і спорт” територіальних громад на 2022 рік; підсумки відзначення в Донецькій області Дня фізичної культури і спорту, про проведення фізкультурно- спортивних заходів серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у 2021 році; про стан розвитку гандболу в Донецькій області; про роботу спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби імені Г.Г.Узуна; про стан розвитку фізичної культури та спорту в Очеретинській селищній територіальній громаді за 2020-2021 рік; короткий звіт за вересень та план роботи на жовтень 2021 року.