Відбувся ХІІ районний Турнір «Золоте поле Срібного»

13.05.2019 в 8:33

11 травня 2019 року на базі Срібненського НВК с.Срібне Срібненської сільської ради Покровського району відбувся ХІІ районний Турнір «Золоте поле Срібного» з нагоди вшанування пам’яті Героя Соціалістичної  праці Антона Григоровича Черненка з футболу, міні-футболу, паркового волейболу, армреслінгу, гирьового спорту, важкої атлетики, боротьби дзюдо, настільного тенісу, шашок, шахів.

На урочистій частині відкриття Турніру зі словами привітання звернулись голова Покровської райдержадміністрації Анатолій Шишко, голова Покровської районної ради Михайло Костюк, Срібненський сільський  голова Олександр Сєдаш, Федір Черненко – син Героя Праці, серед почесних гостей також були Надія Масло – заступник голови Покровської районної ради, Володимир Руденко – заступник голови районної ради, Тетяна Радченко – заступник голови райдержадміністрації, Яхін Шаміль Незаметдинович – помічник народного депутата України Дениса Омельяновича, голова районної федерації футболу, керівники сільськогосподарських  підприємство  району, приватні  підприємці спонсори  заходу.

На спортивні змагання прибули понад 200 спортсменів з Новоекономічної, Гродівської селищних рад, Сергіївської, Гришинської, Малинівської, Миколаївської, Новоєлизаветівської, Сонцівської с, Срібненської сільських рад, м.Селидово, с. Нетайлове Ясинуватського району, команда  військовослужбовців  Збройних Сил України.

Присутні хвилиною мовчання  вшанували пам’ять Героя  Праці Черненка А.Г.

Фінансування заходу здійснювалось за рахунок  коштів  районного  бюджету, виділених на реалізацію Програми  розвитку  фізичної  культури Покровського району.

Крім того, спонсорами заходу виступили: родина  Черненка Федора  Антоновича – засновника  турніру; Яхін Шаміль Незаметдинович – помічник народного депутата України Омельяновича Дениса Сергійовича, Покровський районний комітет профспілки працівників агропромислового комплексу, ТОВ «Агроленд С», приватні підприємці Черкашин Олександр Євгенович, Капітан Григорій Іванович, Солодуха Павло Павлович, Орел Федір Іванович, Деменін Анатолій Олексійович, переможець обласного конкурсу «Український донецький куркуль» Салія Турніке Багратович.

Переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками від райдержадміністрації, районної ради та призами від спонсорів спортивного  свята