Відбулась зустріч з представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців

21.04.2021 в 15:20

21 квітня 2021 року відбулась зустріч керівництва Покровської райдержадміністрації, Покровської районної ради з представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, щодо надання мешканцям Мар’їнської, Авдіївської, Очеретинської територіальних громад Покровського району правової, матеріальної та соціальної підтримки самостійно та у партнерстві з іншими міжнародними та місцевими організаціями.

Розглянуті питання щодо відкриття Центру європейської інтеграції у м. Мар’їнка, відшкодування витрат особам чиє житло зруйноване, добровільного переміщення осіб з зони бойових дій. УВКБ ООН зосереджує свою діяльність на захисті прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, покращенні умов їхнього життя та знаходженні для них довгострокових рішень.