Відбулась  чергова  атестація народних колективів Покровського району

24.12.2019 в 14:07

24 грудня 2019 року на  базі  Новоекономічного центру  культури та  дозвілля відбулась  чергова  атестація народних колективів Покровського району.  Атестація проводилась  згідно  графіка  атестації колективів управління культури і туризму облдержадміністрації.  У цьому році підтверджували   звання «народний», зразковий -5  творчих  колективів  Покровського району із 13-ти – народний хор «Перлина» Новоєлизаветівського сільського клубу (керівник – Коверзай Т.М.), народний ансамбль народної пісні «Селяночка» Сазонівського сільського клубу (керівник- Степанов М.Г.), «Надія» Успенівського сільського клубу (керівник-Іващенко М.В.), народний вокальний ансамбль «Сузір’я»  Гришинського  центру  культури та дозвілля (керівник – Євсєєнко В.М.),  зразковий  дитячий  танцювальний колектив  «Натхнення» Новоекономічного центру культури  та дозвілля ( керівник- Рясик Л.С.). На  здобуття  звання «народний» було  запропоновано ще 2 колективи-  ансамбль  пісні «Дивограй» Лисівського центру культури та дозвілля  та  ансамбль народної пісні  «Маринівські дівчата» Маринівського  сільського клубу. Тепер  у Покровському районі на 2 народних колективи  більше.  Усі  колективи   успішно підтвердили  своє звання, незважаючи на серйозне, дуже професійне та компетентне жюрі  Також підтвердила  звання народна кіностудія «Колос». Вітаємо  наші колективи,  пишаємосья ними та  бажаємо  й надалі радувати  мешканців  Покровського району  своїми  творчими здобутками!