[bvi]
  • Українська
  • English

Вебінар  «Підготовка резюме»

13.04.2020 в 14:24

Карантин дозволяє опанувати нові форми спілкування, та отримання інформації.  Саме тому, 10 квітня 2020 року був проведений у режимі Skype профконсультаційний семінар «Підготовка резюме» для безробітних, які перебувають на обліку в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області.

В нинішніх умовах резюме стало обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування. Резюме – це документ, в якому подаються короткі відомості про навчання, трудову діяльність та професійні успіхи й досягнення особи, яка його складає.

Учасників вебінару ознайомили з основними вимогами правильного написання резюме, його видами та структурою. Безробітні вчаться аналізувати типові помилки при його написанні, а також мають змогу скласти власне резюме або записати відео-резюме.

«Відеорезюме – сучасний інструмент пошуку роботи, який складається з коротенького за часом, знятого на камеру відео. Цей вид резюме дозволяє дистанційно шукати роботу не тільки в своєму місті, а й в інших містах України. Роботодавець зможе отримати необхідну інформацію про претендента та прийняти рішення про призначення особистої зустрічі», – розповіла провідний фахівець з питань зайнятості Крістіна Нальот.

Усі учасники отримали шаблони для самостійного створення резюме.Сподіваємося, що здобуті знання і практичні навички написання резюме, допоможуть кожному знайти роботу.

 

print