В Покровському району продовжена робота по екологічному вихованню

01.04.2021 в 16:15

На виконання Міжвідомчої регіональної програми  «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки та Програми  економічного і соціального розвитку Покровського району на 2021 рік по розділу «Охорона навколишнього природного середовища», з метою розвитку екологічної свідомості, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, пропаганди роздільного збору сміття, збереження рідкісних видів рослин і тварин Покровською райдержадміністрацією  були розроблені та надруковані листівки – пам’ятки з екологічної тематики у кількості понад 7,0 тис. одиниць.

В.о. начальника відділу з питань екології Покровської райдержадміністрації – Інною Коваленко, було організовано передачу комплектів вищезазначених листівок до 14 територіальних громад, яки входять до складу великого Покровського району для подальшого розповсюдження в учбових закладах, бібліотеках, культурно – дозвіллєвих центрах або в інших  містах масового інформування жителів громади.

Як зазначив голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко «Наша мета – розвивати та підтримувати активну позицію громадянина у збереженні довкілля, виховуючи патріотизм, любов до України та рідного краю. У підростаючого покоління повинна формуватись  стала екологічна свідомість. Покровська райдержадміністрація буде всіляко закликати мешканців району дбайливо та з порозумінням ставитись до природи. Наш дім – Покровський район!».