В останній день вересня в Україні відзначається День усиновлення. Цей день став святом здійснення мрій, другим Днем народження багатьох дітей та сімей. Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків, які взяли на себе відповідальність за долі дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

30.09.2021 в 10:34

29 вересня 2021 року начальник служби у справах дітей Покровської РДА Костянтин Василенко прийняв участь у святкових заходах з нагоди Дня усиновлення, який відбувся в приміщенні будинку народних традицій смт. Гродівка Гродівської територіальної громади,  де зібралися опікуни, прийомні батьки, діти-сиріти, діти, позбавлені батьківського піклування Гродівської територіальної громади.

З привітальним словом до них звернулися Гродівський селищний голова Володимир Руденко та начальник служби у справах дітей Покровської РДА Костянтин Василенко, які висловили велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі, побажали, щоб у родинах завжди панували спокій та затишок, а життя було безхмарним та щасливим.

В ході святково заходу за вагомий особистий внесок у розвиток сімейних форм виховання та з нагоди святкування Дня усиновлення, прийомним батькам та опікунам було вручено цінні подарунки та солодощі від Покровської РДА, а діти від голови Гродівської селищної ради отримали грошові подарункові сертифікати, а сім’ї – подяки.