[bvi]
  • Українська
  • English

УВАГА! Будьте обачними! 

22.04.2020 в 8:38

Період карантину змушує нас змінити свою стандартну поведінку, звички та плани. Усі центри зайнятості, в тому числі і Покровський міський центр зайнятості, обслуговують клієнтів дистанційно. Державна служба зайнятості і в таких нестандартних умовах намагається допомогти громадянам в пошуку роботи. 

Покровський міський центр зайнятості завжди гарантує збереження ваших персональних даних, однак ви також повинні дбати про їхню безпеку.

На період карантину віддається перевага взаємодії з кар’єрним радником без відвідування центру, тобто в дистанційному режимі – телефоном чи електронною поштою.

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ Покровського МЦЗ

(06239)2-35-08;   (0623)52-13-37;   (06239)2-11-16.

Офіційна сторінка Покровського МЦЗ у Facebook

www.facebook.com/pokrovskcz

e-mail: pokrovskit@donocz.gov.ua

Skype: krasncz_1

Пам’ятайте! Фахівці Покровського міського центру зайнятості не уточнюють номери ваших карток по телефону. Ніколи не надавайте інформації про свої фінансові картки третім особам, навіть якщо вони звертаються до вас від імені служби зайнятості.

Усі необхідні документи, заяви, яких не вистачає для реєстрації у центрі зайнятості або нарахування виплати по безробіттю ви можете подати в два способи: на електронну пошту центру зайнятості, або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості.

print