УВАГА! Важлива інформація! Про проведення Міжнародної Агропромислової виставки «AgroExpo- 2021»

27.09.2021 в 15:35

На виконання листа Кіровоградської обласної державної адміністрації від 15.09.2021 № 01/32/426/0.1 інформуємо про проведення Міжнародної Агропромислової виставки «AgroExpo- 2021» (далі – «AgroExpo»), яка проходитиме з 29 вересня по 02 жовтня 2021 року в м. Кропивницький.

Виставка «AgroExpo» має площу 125 тис.кв.м та є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні, входить в ТОП 10 найбільших аграрних виставок Європи. В її експозиціях представлені найновітніші зразки вітчизняної та зарубіжної техніки, обладнання для агропромислового комплексу, засоби захисту рослин, посівний матеріал, а також племінні породи тварин і птиці.

Головними тематичними розділами Виставки «AgroExpo» є тваринництво, рослинництво, транспорт і спецтехніка, тара і упаковка, будівництво та альтернативна енергетика в агропромисловому комплексі, екологія і переробка відходів, присадибне господарство, лісове господарство.

У рамках Виставки експонується широка номенклатура продукції відомих світових брендів машинобудування, таких як  John Deere, Claas, Case, New Holland, Lemken, Fendt, Vaderstad, Pottinger, Horsch, Kuhn, JCB, Amazone, MaterMacc, Гомсельмаш, а також продукція, товари та послуги понад 500 провідних виробників України. На окремому полігоні, загальною площею 70 тис.кв.м. проводяться демонстраційні покази сільськогосподарської техніки.

Традиційно під час Виставки «AgroExpo» проходитиме « Покровський ярмарок», у рамках якого відвідувачі матимуть можливість ознайомитись з унікальними експозиціями громад Кіровоградщини, відвідати ярмарок – розпродаж сільськогосподарської продукції та товарів декоративно – ужиткового мистецтва майстрів з усіх куточків України.

Більш детальна інформація про  Виставку «AgroExpo» розміщена на вебсайті: www.ukragroexpo.com.

Отримати довідникову інформацію можливо за телефонами:

+38 (050)344 26 44;   (095)344 26 44   – Ігор Глібка

+38  (050)344 27 44 – Тетяна Белова