Урочисті проводи призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України

04.10.2019 в 14:41

04 жовтня 2019 року в Покровсько-Ясинуватському об’єднаному військовому комісаріаті відбулись урочисті проводи призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Відкриття заходу розпочалося з оголошення Указу Президента України №22/2019 від 30 січня 2019 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році», відповідно до якого 9 юнаків Покровського району призвано на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Провести тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни, прийшли батьки, родичі, друзі.

Також, привітати майбутніх захисників прийшла заступник голови Покровської районної ради Надія Масло, яка побажала юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

В ході церемонії новобранцям вручено подарунки від сільських, та селищної рад району.