Урочисте привітання військових з Днем збройних сил України

06.12.2022 в 18:11

Голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ разом із першим заступником Володимиром КОЛОСОВИМ прийняли участь в урочистостях до Дня Збройних сил України, які відбулися за участю
заступника голови ДонОДА Вадима ФІЛАШКІНА, заступника командира оперативно-тактичного угрупування «Донецьк» полковника Сергія Смірнова та керівництва Покровскьої громади.

“Служу на вірність народу України” – це слова присяги, які ви доводите кожної хвилини! Ваш героїзм, мужність, непохитність надають нам впевненість у завтрашньому дні, впевненість в тому, що наша країна буде завжди вільною і квітучою.

Важко зберігати людяність, коли ворог давно за її межами… Важко турбуватись про своїх, коли між вами мінні поля… Важко закохуватись, коли завтра на фронт… Важко! Але – ВАРТО! Варто, тому що з нами правда, з нами віра, за нами перемога!”, – звернувся до присутніх заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін.