[bvi]
  • Українська
  • Русский
  • English

Урочиста нарада з нагоди святкування Дня прапора та Дня Незалежності України. 20 серпня в Покровській РДА відбувся урочистий захід до Дня прапора та Дня Незалежності України.

23.08.2021 в 11:47

Голова Покровської районної державної адміністрації Андрій Бондаренко привітав державних службовців з прийдешніми святами.
«Саме 30 років тому Україна стала незалежною і самостійною. Довгі роки наші предки виборювали цю свободу і саме нам пощастило жити в незалежній державі. Я вважаю, що це також і заслуга нашого сучасного народу, який захищає нашу Батьківщину»,- в привітальному слові сказав Андрій Бондаренко.
Голова районної адміністрації також додав, що в нашої молодої держави нелегка доля, вона багато чого побачила та пережила. Найголовніше, що не визираючи ні які перешкоди, Україна залишається незалежною.
З вітальним словом виступив голова Покровської районної ради Юрій Ключка.
«Ми повинні пам’ятати яку ціну кожен з нас платить за можливість жити в цілісній та незалежній державі. Хочу подякувати воїнам, які щохвилини захищають кордони нашої країни. Хочу побажати, щоб с кожним днем ми ставали більш відповідальними за долю, яка чекає наступні покоління», – звертаючись до присутніх, сказав Юрій Ключка.
Також він зауважив, що 30 років Незалежності – це справді знакова подія!
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов`язків та з нагоди святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України службовців було нагороджено грамотами Покровської районної ради та грамотами районної державної адміністрації.
З привітальним словом також виступила і голова профспілкової організації Світлана Татарікова.
«В мене сьогодні приємна місія нагородити грамотами Донецької регіональної організації спілки працівників державних установ », – сказала Світлана Татарікова.
Заспівавши українські пісні, до привітання з Днем Незалежності України доєднались Надія Масло та солістка народного ансамблю «Дивограй» Ірина Свистун.

 

print