Участь в он-лайн тренінгу на тему: «Питання деінституціоналізації: теорія та практика» план території приватних земельних ділянок для будівництва об’єктів торгівлі за межами населеного пункту на території Лисівської сільської ради Покровського району Донецької області

09.07.2020 в 12:10

9 липня 2020 року спеціалісти сектору обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Покровської районної державної адміністрації залучився до участі в он-лайн тренінгу на тему: «Питання деінституціоналізації: теорія та практика», де обговорювались  низка проблем  з якими стикаються діти з інвалідністю та їх батьки на сході України. Проект «Інклюзивні послуги для всіх», що фінансується шведською благодійною організацією RadioAid  спрямований на те, щоб діти з інвалідністю та особливими потребами мали змогу навчатися, мали рівні можливості для отримання знань, щоб усі навколо природньо  сприймали і толерантно ставилися до їх відмінностей.

1_Pokrovska_RDA (1) (1) 2_Pokrovska_RDA (5) (3) 3_Pokrovska_RDA (2) (2) 4_Pokrovska_RDA_DPT (1) (1) 5_Pokrovska_RDA_DPT (2) (1) Пояснювальна записка (1)