Вітаємо з перемогою

27.05.2019 в 15:24

26 травня 2019 року,  на Коломийщині, у с.  Королівка відбувся ХУ  Міжнародний  фольклорно-етнографічний фестиваль «Коломийка- 2019». Покровський район  представляв фольклорно-етнографічний  колектив «Маринівські дівчата» Миколаївського сільського клубу  комунального  закладу культури «Покровський районний культурно-дозвіллєвий центр» з народними  піснями «Шахтарочка»,  «Там, під Львівським замком»  та Л.Ященко «Сховалось сонце  за горою».  Керівник  колективу Валентина Євсеєнко   прочитала вірші  по Україну.

Серед 29-ти учасників конкурсу із  різних областей України,   Молдови, Польщі, Румунії наш колектив  отримав  почесне друге місце.

Фінансову  підтримку   в  організації поїздки  надали Покровська районна рада,  громадська організація «Покровська районна організація осіб з інвалідністю», ТОВ АП «Придніпровське», Укрлендфарминг.

Вітаємо  наших  Маринівських дівчат з перемогою!