[bvi]
  • Українська
  • English

Увага! 14 червня – останній день подання заяви на спрощену систему

14.06.2019 в 9:13

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм Податкового кодексу України (далі – ПКУ), може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Перелік відомостей, які зазначаються суб’єктом господарювання у заяві про перехід на спрощену систему оподаткування, визначено п.298.3 ПКУ. До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку І – ІІІ груп здійснюється відповідно до п.п.298.1.1–298.1.4 ПКУ.

Враховуючи зазначене, останнім днем подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з 1 липня 2019 року та розрахунку доходу за попередній календарний рік є 14 червня 2019 року.

Нагадуємо, що здійснити перехід на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання може один раз протягом календарного року.

print