У Покровському районі завершується будівництво нового фельдшерсько-акушерського пункту

24.05.2019 в 14:59

23 травня 2019 року представниками відділу охорони здоров’я Покровської райдержадміністрації та комунального некомерційного підприємства «Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» здійснено виїзд за місцем будівництва фельдшерсько-акушерського пункту у селі Успенівка Покровського району.

Так на сьогоднішній день вже завершені будівельні роботи, завезені меблі, виконані роботи по заведенню Інтернета, благоустрою території, очікується отримання медичного обладнання та устаткування.

Новий фельдшерсько-акушерський пункт відповідатиме всім сучасним вимогам і дасть можливість значно покращити як надання медичної допомоги, так і проведення профілактичних заходів жителям села.