У Покровському районі  проведено заняття з медичними працівниками

24.05.2019 в 15:04

З метою організації медичного обслуговування дітей  в пришкільних таборах,  на ігрових та спортивних майданчиках на період літнього оздоровлення 23 травня 2019 року у КНП «Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» проведено чергове заняття із середнім медичним персоналом.

У ході заняття розглянуто питання медичного нагляду відповідальними особами за дітьми, які відвідуватимуть пришкільні табори, ігрові та спортивні майданчики, згідно до регламентуючих нормативно-правових актів та щодо забезпечення необхідними медикаментами для надання невідкладної медичної допомоги у разі необхідності.

Також під час заняття було розглянуто ряд інших питань, зокрема, щодо проведення щеплень від кору та щодо обов’язкового ретельного огляду дітей, які від’їзжають до позаміських закладів оздоровлення і відпочинку.

Начальник відділу охорони здоров’я                                                                        Т.П.Качмар