У Покровському районі перевірено хід ведення робіт по реалізації проекту будівництва Новоолександрівської амбулаторії

09.08.2019 в 14:44

9 серпня 2019 року представниками  Покровського районного центру первинної  медико-санітарної допомоги та відділу охорони здоров’я Покровської райдержадміністрації  здійснено виїзд на об’єкт будівництва Новоолександрівської амбулаторії з метою контролю за станом ведення будівельних робіт, які ведуться за кошти державного бюджету та співфінансування  з районного бюджету.

На сьогоднішній день вже завершено виконання зовнішніх будівельних робіт та активними темпами ведуться внутрішні роботи.

В будівлі амбулаторії передбачені кабінет прийому сімейного лікаря, кабінет щеплень, кабінет прийому здорової дитини, маніпуляційно-процедурний кабінет, конференц-зал, а також житлове приміщення для лікаря з родиною. Амбулаторію буде оснащено новим сучасним медичним обладнанням, засобами телекомунікації та швидкісним Інтернетом.

Відкриття сучасного медичного закладу заплановано наприкінці осені.